Bijscholing met aandacht voor je werkhouding
Rustpunt Massages geeft al ruim 15 jaar bijscholing aan masseurs en lichaamswerkers. In alle workshops is veel aandacht voor je werkhouding tijdens het masseren. En ook als je pijn in je handen, polsen, nek of schouders hebt, of elders pijnklachten ontwikkelt door je werk als masseur of lichaamswerker, kan je bij Rustpunt Massages passende cursussen volgen. Kijk maar eens naar het aanbod hieronder.

De driedaagse workshop Masseren zonder Handen© is een absolute aanrader in de bijscholing voor masseurs en lichaamswerkers. Door de tai-chi werkhouding, in combinatie met technieken met onderarm en elleboog, ontlast je je handen, rug, nek en schouders. Diverse masseurs konden hun werk blijven doen dankzij deze technieken. En dat voelt voor mij echt als een beloning. De massage voelt ook nog eens heerlijk vol en compleet aan. Een must voor elke masseur die zijn eigen lijf serieus neemt en zijn of haar cliënten een heerlijke massage wil bieden.
Andere workshops zijn:
- Bolle Buiken Massage© – Een tweedaagse workshop waarin je een complete holistische zwangerschapsmassage leert. Uiteraard met theorie over de indicaties en contra-indicaties bij deze bijzondere massagevorm.
- Pulsing– In deze tweedaagse workshop leer je de ontspanningsvariant van Holistic Pulsing. Pulsen brengt je cliënt in diepe ontspanning.
- Polariteitsmassage – In deze workshop leer je werken met energie. De basis is oude oosterse leer, die in een westers jasje is gegoten. Verrassend voor ontvanger en gever.
- Van Keurslijf naar Masseurslijf – Deze workshop sluit goed aan bij Masseren zonder Handen©. Je krijgt nog meer specifieke begeleiding bij jouw werkhouding, toegespitst op jouw praktijk en manier van werken.
Je kunt al mijn cursussen als privé-workshops boeken met één of twee masseurs. Ik heb namelijk besloten om, na 15 jaar actief groepsworkshops aan te bieden, deze niet meer zelf in te plannen. Niet omdat ik dat het niet leuk vind om les te geven, in tegendeel zelfs. Maar ik merk dat de werving van cursisten mij relatief veel tijd en energie kost. En dat stukje van mijn werk vind ik niet leuk. Wanneer je graag een groepscursus wilt, dan kan dat vanaf vier cursisten. Eventueel kan ik, aanvullend op de groep die je zelf aandraagt, helpen om anderen te werven.
Neem gerust contact met me op om de mogelijkheden te bespreken.
