Reviews tantramassage

Hieronder kan je lezen wat andere massage genieters vonden van tantramassage – de Levensstroom Massage – die ze bij mij in de praktijk ontvingen.

Wil je ook je reactie geven? Klik dan op de knop hieronder. Als je anoniem wilt blijven, geef dan alleen je voornaam op. Om te voorkomen dat spam-robots deze pagina vol laten lopen, moet je ook een CAPTCHA code invoeren (zie het formulier). Bovendien moet ik je bericht eerst vrijgeven voor publicatie. De gegevens die je ons verstrekt worden beschermd volgens de regels van de AVG. Lees hier onze privacyverklaring.

Dank je wel!

Koert Sondorp

Jouw mening over een massage bij Rustpunt Massages

 
 
 
 
 
 
Velden gemarkeerd met * zijn verplicht. Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Om te voorkomen dat spam-robots allerlei berichten gaan posten, wordt je IP-adres (216.73.216.149) opgeslagen. En om diezelfde reden geef ik je bericht handmatig vrij voor publicatie.
Hanneke Hanneke
Ik heb inmiddels een paar tantramassages ontvangen van Koert en dat is echt heerlijk. Bij de allereerste hoofdmassage dacht ik al: โ€œlaat dit maar eeuwig duren!โ€ Het is telkens weer een andere ervaring, soms vooral zacht en liefdevol dan weer stevig en vol energie. Altijd helemaal afgestemd op mij en het moment. Dat Koert een door en door ervaren masseur is merk je aan alles en ik voelde me nooit onzeker over de naaktheid in de massage, alles voelde goed en heel natuurlijk. Voor mij was het telkens een cadeau voor mezelf dat nog dagen (of langer) doorwerkt!
Ik heb inmiddels een paar tantramassages ontvangen van Koert en dat is echt heerlijk. Bij de allereerste hoofdmassage dacht ik al: โ€œlaat dit maar eeuwig duren!โ€ Het is telkens weer een andere ervaring, soms vooral zacht en liefdevol dan weer stevig en vol energie. Altijd helemaal afgestemd op mij en het moment. Dat Koert een door en door ervaren masseur is merk je aan alles en ik voelde me nooit onzeker over de naaktheid in de massage, alles voelde goed en heel natuurlijk. Voor mij was het telkens een cadeau voor mezelf dat nog dagen (of langer) doorwerkt!... Invouwen
Even geduld...